Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismojuma Izstāde Un Veikals

Light Design Center Speyer, Germany

Apgaismojuma Izstāde Un Veikals Jaunā Gaismas centra Speyer izstāžu zāle, kas atradās rūpnīcas ēkā, bija jāprojektē kā izstāžu telpa, konsultāciju zona un tikšanās vieta. Šeit visām jaunākajām gaismas tendencēm, tehnoloģijām un gaismas dizainiem bija jāizveido rāmis, kas rada interjera dizaina sinerģijas efektus. Tās izsmalcinātā struktūra bija veidot visas gaismas izstādes mugurkaulu, taču tajā pašā laikā tā nekad neaizēnoja eksponējamo apgaismojuma objektu prioritāti. Šim nolūkam daba kā iedvesmu radīja vienojošu formu: “twister”, dabas parādība ar neredzamiem spēkiem ...

Projekta nosaukums : Light Design Center Speyer, Germany, Dizaineru vārds : Peter Stasek, Klienta vārds : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany Apgaismojuma Izstāde Un Veikals

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.