Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

Baboor Dawar Line

Galds Cenšoties pārsniegt normalitātes robežas un mūžīgi mēģinot sajaukt Ēģiptes vēsturisko mantojumu ar mūsdienīgiem dizaina līdzekļiem, kas parādīti materiālos un apdares materiālos, šis atšķirīgais gabals “Baboor” ir iedvesmots no tradicionālās “Primus krāsns”, kas ir bijusi obligāta iekārta gadsimtā, un lauku apvidos to joprojām izmanto bagātīgi. Tas ir atgādinājums par vienu no daudzajiem priekšmetiem, kas kādreiz bija prestiža prece, un, laikam ejot, ēna izmiršanu kļuva par senatni. Jebkurš priekšmets var būt meistardarbs, kas reiz redzams ar māksliniecisku redzējumu.

Projekta nosaukums : Baboor Dawar Line, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Galds

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.