Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plauktu Sistēma

Quadro Qusabi

Plauktu Sistēma Quadro Qusabi plauktu sistēmu (vai drīzumā QQ) iedvesmojusi sastatņu daudzpusība. Qusabi (japāņu valodā nozīmē "ķīlis") tiek ievietots stabu atverēs vēlamajā augstumā. Plaukti un atvilktnes tiek novietoti uz Qusabi ķīļiem bez instrumentiem vai uzgriežņiem. Jebkurš plaukts vai atvilktne var tikt nomainīts jebkurā laikā. Jaunu QQ sistēmu ir viegli salikt tikai ar 2 plauktiem, 4 stabiem un vienu aizbāzni. Mazākā plaukta izmērs ir 280 kvadrātcentimetri. Pārējo plauktu izmēri ir par 8 cm platāki vai garāki. QQ sistēmu var no jauna salikt, kā arī bezgalīgi paplašināt, esošajai sistēmai pievienojot jaunus stabiņus un plauktus.

Projekta nosaukums : Quadro Qusabi, Dizaineru vārds : Sonia Ponka, Klienta vārds : MultiMono.

Quadro Qusabi Plauktu Sistēma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.