Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kancelejas Preces

commod – Feines in Holz

Kancelejas Preces „Commod” ir specializējies iekšdarbos. Saskaņā ar devīzi “smalkas koka preces” uzņēmums realizē īpaši ekskluzīvus dzīvojamos projektus. Kancelejas precēm bija jāatbilst šai prasībai. Izmantojot īpaši sajauktas krāsas, tika realizēts samazināts, bet rotaļīgais izkārtojums. Kancelejas preces atspoguļo firmas stilu, kā arī ideoloģiju izmantot tikai visdārgāko materiālu: Papīrs ir izgatavots no 100 procentiem kokvilnas, aploksnes no īsta koka finiera. Vizītkartes “iemieso” uzņēmumu saukli, izveidojot trīsdimensiju istabu ar tipiskiem koka izstrādājumiem.

Projekta nosaukums : commod – Feines in Holz, Dizaineru vārds : Jens Lattke, Klienta vārds : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Kancelejas Preces

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.