Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

Vortex

Izlietne Virpuļplūsmas dizaina mērķis ir atrast jaunu formu, kā ietekmēt ūdens plūsmu izlietnēs, lai palielinātu to efektivitāti, veicinātu viņu pieredzi un uzlabotu estētiskās un semiotiskās īpašības. Rezultāts ir metafora, kas iegūta no idealizēta virpuļa formas, kas apzīmē notekas un ūdens plūsmu, kas vizuāli norāda visu priekšmetu kā funkcionējošu izlietni. Šī forma kopā ar krānu ved ūdeni pa spirālveida ceļu, ļaujot tikpat daudz ūdens segt vairāk zemes, kā rezultātā samazinās tīrīšanas ūdens patēriņš.

Projekta nosaukums : Vortex, Dizaineru vārds : Deniz Karasahin, Klienta vārds : Dk design.

Vortex Izlietne

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.