Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Trīsdaļīgs Logu Pārsēju Komplekts

Ribbons, Strips and Diamonds

Trīsdaļīgs Logu Pārsēju Komplekts Piedāvājot pilnībā oderētu aizkaru (izolācija, saules aizsardzība, atbalss slāpēšana, siltums, neglīta skata maskēšana) un žalūziju (gaismas filtrēšana) praktiskās priekšrocības, šis komplekts ir arī īpaši oriģināls, estētisks un stilīgs, kā arī dažādu krāsu kombinācija audumi (zirņi / gaiši / metāliski tumši zaļi, tumši zili, balti, dzelteni), faktūras (satīna lentes, lins, tīkls), formas (mazi / lieli dimanti) un virsmas (cauruļvadi pret plakaniem auduma paneļiem) veicina pārsteidzošo efektu.

Projekta nosaukums : Ribbons, Strips and Diamonds, Dizaineru vārds : Lesley Bloomfield Faedi, Klienta vārds : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Trīsdaļīgs Logu Pārsēju Komplekts

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.