Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Māja

Geometry Space

Māja Šis projekts ir villa projekts, kas atrodas [SAC Beigan Hill Starptautiskajā mākslas centrā] Šanhajas priekšpilsētā. Kopienā ir mākslas centrs, kas nodrošina daudzas kultūras aktivitātes, villa var būt birojs vai studija vai mājas, kopienas skatu centram ir liels ezers, ķirurģiska virsma. , šis modelis atrodas tieši gar ezeru. Ēkas īpašās iezīmes ir iekštelpu telpa bez kolonnām, kas piešķir vislielāko iekštelpu dizaina mainīgumu un radošumu, kā arī telpas brīvības un mainīguma dēļ, interjera struktūra, dizaina tehnika ir mainīgāka, paplašināmā ģeometrija rada interjera telpu, arī saskaņā ar radošajām idejām, kuras realizē [Mākslas centrs]. Sadalīta līmeņa konstrukcijas tips un galvenās kāpnes atrodas iekšējās telpas vidū, bet kreisā un labā puse ir sadalīta līmeņa kāpņu telpas, tātad kopumā ir piecas dažādas iekštelpu kāpņu zonas, kas savieno telpu.

Projekta nosaukums : Geometry Space, Dizaineru vārds : Kris Lin, Klienta vārds : Shanghai SHENG QING Real Estate Development Company Limited.

Geometry Space Māja

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.