Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
42 Collu Bms Led Televizors

Agile

42 Collu Bms Led Televizors AGILE LED televizors ir izveidots, lai uzsvērtu attēlu uz ekrāna, izmantojot šauru rāmi un panāktu TV tendenci ar slaido izskatu. Asums uz plānas malas ap ekrānu nodrošina atšķirīgus atstarojumus un gaismas izstarojumu uz virsmas, kas rada dizaina vieglumu. Tas ietekmē arī TV stenda dizainu. Metāla apdares virsmas ar matētas-plastmasas pēdām un daļēji caurspīdīgu pēdas kaklu tiek veiktas tādā pašā nolūkā kā televizors. AGILE pielāgošanas daļa ir caurspīdīgas krāsas lēcas.

Projekta nosaukums : Agile, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : .

Agile 42 Collu Bms Led Televizors

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.