Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Augstākās Klases Tv

La Torre

Augstākās Klases Tv Šajā dizainā nav priekšējā vāka, kas turētu displeju. Televizoru tur aiz aizmugurējā skapja, kas paslēpts aiz displeja paneļa. Elikomālais plānais rāmītis, kas ieskauj displeju, tiek izmantots tikai kosmētiskas ilūzijas radīšanai. Visu šo iemeslu dēļ atšķirībā no parastā televizora displeja dominējošais elements ir tikai dominējošais elements. Eifeļa tornis ir La Torre iedvesmas avots. Dažas no galvenajām līdzībām šajos divos veidos ir sava laika reformisti un viņiem ir vienāds skats uz sāniem.

Projekta nosaukums : La Torre, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : .

La Torre Augstākās Klases Tv

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.