Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
46 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi,

V TV - 46120

46 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi, Iedvesmojies no spīdīgām atstarojošām virsmām un spoguļa efektiem. Aizmugurējais aizmugurējais vāks ir izgatavots no plastmasas iesmidzināšanas veidņu tehnoloģijas. Vidējā daļa ir izgatavota no lokšņu metāla liešanas. Atbalsta statīvs ir īpaši izstrādāts ar stiklu, kas krāsots no aizmugures, un caurspīdīgu kaklu ar hromētu gredzena detaļu. Uz virsmām izmantotais spīduma līmenis ir sasniegts, izmantojot īpašus krāsošanas procesus.

Projekta nosaukums : V TV - 46120, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : .

V TV - 46120 46 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi,

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.