Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
47 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi,

Triump

47 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi, Konstruktīvisma pieeja, kas stimulē gludumu, glītās malas, ir bijusi mūsu iedvesma. Dizainers gribēja bagātināt auditorijas haptiskās un vizuālās sajūtas ar ilūzijām, kas radītas ar dažādiem materiāliem, piemēram, stiklu, lokšņu metālu, ar hromu pārklātām virsmām un baltu gaismu.

Projekta nosaukums : Triump, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : .

Triump 47 Collu Televizors, Kas Atbalsta Hd Apraidi,

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.