Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Two in One

Krēsls Es domāju, ka rotaslietu no plastmasas un saplākšņa (koka) kombinācija ir ļoti perspektīva. Šī krēsla idejas un uzbūves pamatā ir loka pakavs. Loka pakavs var būt jebkuras krāsas, taču to obligāti pastiprina divi tērauda stieņu pāri, jo priekšējo kāju negatīvais slīpums rada papildu momentu un šī iemesla dēļ tiem rada papildu slodzi. Krēsla aizmugurējo daļu var izgatavot no saplākšņa un turpināt ar ciparu vadītu mašīnu. Aizmugurējo un priekšējo daļu var izgatavot individuāli un pēc tam salīmēt (uz tapām) vai salikt

Projekta nosaukums : Two in One, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

Two in One Krēsls

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.