Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mājas Un Biroja Mēbeles

Flying Table

Mājas Un Biroja Mēbeles Unikālas mēbeles, kas rada prieku. Vienkārši ražot. Dodiet kustībai ilūziju. Neviens cits analogs šīm mēbelēm. No pirmā acu uzmetiena var iedomāties, ka galds nestāvēs un tūlīt nokritīs, taču, apvienojot trīs galvenās detaļas: metāla rāmi, skapi ar atvilktnēm un galda virsmu, konstrukcija kļuva stabila un cieta. Šo ideju var izmantot kopā ar skapi, skapi un citām lietām. Visi produkti radīs lidojošu ilūziju.

Projekta nosaukums : Flying Table, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

Flying Table Mājas Un Biroja Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.