Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Auskari

GEMEL

Auskari Mans mērķis bija izveidot dārgakmeni, izmantojot presēšanas formēšanu kā manu izgatavošanas metodi, un izmantot izstrādājumu manos vēsturiski pieminētajos juvelierizstrādājumu dizainos. Rezultāts ir viegls dārgakmens reprodukcija 'Gemel'. “Gemel” var ražot daudzās dažādās, spilgtas krāsas, modeļos un izmēros. 'Gemel' ir viegls, ļaujot lielo akmeni 'Gemel' nēsāt kā auskarus, kas ir ērti valkātājam. “Gemel” lietošana man dod iespēju plašu formu un krāsu klāstu iekļaut manā rotu dizainā.

Projekta nosaukums : GEMEL, Dizaineru vārds : Katherine Alexandra Brunacci, Klienta vārds : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Auskari

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.