Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmēšanas Veidnes

insectOrama

Zīmēšanas Veidnes InsectOrama ir 6 zīmēšanas veidņu komplekts, kas satur 48 formas. Bērni (un pieaugušie) tos var izmantot, lai zīmētu iedomātas radības. Pretēji lielākajai daļai zīmēšanas veidņu, insectOrama nesatur pilnīgas formas, bet tikai daļas: galvas, ķermeni, ķepas… Protams, kukaiņu daļas, bet arī citu dzīvnieku un cilvēku gabali. Izmantojot zīmuli, uz papīra var izsekot bezgalīgām radījumu sērijām un pēc tam tās nokrāsot.

Projekta nosaukums : insectOrama, Dizaineru vārds : Stefan De Pauw, Klienta vārds : .

insectOrama Zīmēšanas Veidnes

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.