Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kosmētikas Kolekcija

Kjaer Weis

Kosmētikas Kolekcija Kjaer Weis kosmētikas līnijas dizains destilē sieviešu aplauzuma pamatus trīs galvenajās lietošanas jomās: lūpām, vaigiem un acīm. Mēs izstrādājām kompaktus, kas veidoti tā, lai tie atspoguļotu funkcijas, kuras tie tiks izmantoti, lai uzlabotu: slaidām un garām lūpām, lielām un kvadrātveida vaigiem, mazām un apaļām acīm. Saprotams, ka kompaktais grozāmais atveras ar inovatīvu sānu kustību, kas izliekas kā tauriņa spārni. Pilnībā uzpildāmi, šie kompakti tiek mērķtiecīgi konservēti, nevis pārstrādāti.

Projekta nosaukums : Kjaer Weis, Dizaineru vārds : Marc Atlan, Klienta vārds : .

Kjaer Weis Kosmētikas Kolekcija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.