Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tērzēšana Brīvroku Režīmā

USB Speaker and Mic

Tērzēšana Brīvroku Režīmā DIXIX USB skaļrunis un mikrofons ir izveidots atbilstoši tā funkcijai. Mikrofona skaļrunis ir ideāli piemērots sarunai brīvroku režīmā, izmantojot internetu, mikrofons ir vērsts pa labi, lai skaidri pārraidītu balsi adresātam, un runātājs pārraidīs balsi no personas, ar kuru jūs sazināties.

Projekta nosaukums : USB Speaker and Mic, Dizaineru vārds : Yen Lau, Klienta vārds : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Tērzēšana Brīvroku Režīmā

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.