Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Āra Kafijas Galdiņš

Growing Table

Āra Kafijas Galdiņš Audzēšanas galds ir izgatavots no valriekstu cietkoksnes, kas atspoguļo augsnes krāsu un rada fonu, kas augus padara redzamākus. Kopējais dizains ir dinamiskas kustības un statiskas izliekšanās krustojums. Galds nodrošina vietu, kur augi var augt, un tos var apskatīt pie galda, lai izveidotu vietu atpūtai un mijiedarbībai ar dabu. Galda virsmas virsma izkliedē gaismu, lai radītu siltumnīcas efektu. Visbeidzot, galds ir izgatavots ērtai uzglabāšanai; to varētu notriekt 26 ”x 26” x 4 ”kuboīdos.

Projekta nosaukums : Growing Table, Dizaineru vārds : Nga Ying, Amy Sun, Klienta vārds : .

Growing Table Āra Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.