Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārdošanas Māja

Zhonghe Kechuang

Pārdošanas Māja Šis projekts pievēršas materiāla, tehnoloģijas un telpas dziļumam un precizitātei un uzsver funkcijas, struktūras un formas integritāti. Apvienojot apgaismojuma efektu un jaunos materiālus, lai veidotu labākos estētiskos elementus, sasniegtu moderna dizaina mērķi, lai cilvēkiem sniegtu neierobežotu tehnoloģiju sapņa sajūtu.

Dzīvojamā Māja

Casa Lupita

Dzīvojamā Māja Casa Lupita godina klasisko Kolonijas arhitektūru Merida, Meksikā un tās vēsturiskajos rajonos. Šis projekts ietvēra kazonas, kas tiek uzskatīta par mantojuma vietu, atjaunošanu, kā arī arhitektūras, interjera, mēbeļu un ainavu dizainu. Projekta konceptuālais priekšnoteikums ir koloniālās un mūsdienu arhitektūras salīdzinājums.

Cifi Donut Bērnudārzs

CIFI Donut

Cifi Donut Bērnudārzs Bērnu dārzs CIFI Donut ir pievienots dzīvojamo māju kopienai. Lai izveidotu pirmsskolas izglītības aktivitātes vietu, kurā būtu integrēta praktiskums un skaistums, tā mēģina apvienot pārdošanas vietu ar izglītības telpu. Caur gredzenveida struktūru, kas savieno trīsdimensiju telpas, ēka un ainava ir harmoniski integrēta, veidojot aktivitātes vietu, kas pilna ar jautrību un izglītojošu nozīmi.

Restorāns

Thankusir Neverland

Restorāns Visa projekta platība ir diezgan liela, elektrības un ūdens pārveidošanas un centrālā gaisa kondicionēšanas izmaksas, kā arī citas virtuves aparatūras un aprīkojuma izmaksas ir ļoti lielas, tāpēc pieejamais budžets iekštelpu dekorēšanai ir diezgan ierobežots, tāpēc dizaineri uzņemas “ pašas ēkas dabas skaistums ", kas sagādā lielu pārsteigumu. Jumts ir pārveidots, uzstādot uz tā dažāda lieluma debesu lukturus. Dienas laikā saule spīd caur debesu gaismām, rada dabu un harmonizētu gaismas efektu.

Japāņu Restorāns Un Bārs

Dongshang

Japāņu Restorāns Un Bārs Dongshang ir japāņu restorāns un bārs, kas atrodas Pekinā un sastāv no bambusa dažādās formās un izmēros. Projekta vīzija bija radīt unikālu ēdināšanas vidi, savietojot japāņu estētiku ar ķīniešu kultūras elementiem. Tradicionālais materiāls ar ciešu saikni ar abu valstu mākslu un amatniecību pārklāj sienas un griestus, lai radītu intīmu atmosfēru. Dabīgais un ilgtspējīgais materiāls simbolizē pretpilsētas filozofiju ķīniešu klasiskajā stāstā, Bambusa birzes septiņos gudros, un interjers izsauc pusdienu sajūtu bambusa birzī.

Māja

Zen Mood

Māja Zen Mood ir konceptuāls projekts, kura centrā ir 3 galvenie virzītāji: minimālisms, pielāgošanās spēja un estētika. Atsevišķi segmenti ir piestiprināti, veidojot dažādas formas un lietojumus: mājas, birojus vai izstāžu zāles var radīt, izmantojot divus formātus. Katrs modulis ir projektēts ar 3,20 x 6,00 m lielu platību 19 m2 platībā 01 vai 02 stāvos. Pārvadājumus galvenokārt veic kravas automašīnas, kā arī to var piegādāt un uzstādīt tikai vienas dienas laikā. Tas ir unikāls, mūsdienīgs dizains, kas rada vienkāršas, dzīvīgas un radošas telpas, kas ir iespējamas, izmantojot tīru un rūpnieciski konstruktīvu metodi.