Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mazumtirdzniecības Interjera Dizains

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Mazumtirdzniecības Interjera Dizains Klients meklē radošu dizainu, lai labi pārstāvētu zīmolu. Nosaukumu “Hiveometriskais” veido divi vārdi “strops” un “ģeometrisks”, kas vienkārši norāda galveno koncepciju un vizualizē dizainu. Dizains ir iedvesmots no zīmola varoņa izstrādājuma - šūnveida formas elektriskās plīts. Tiek uzskatīts par koru, sienas un griestu elementu kopu glītā apdarē, kas nemanāmi savieno un savieno sarežģītas ģeometriskas formas. Līnijas ir maigas un tīras, kā rezultātā gluds mūsdienīgs izskats simbolizē bezgalīgu iztēli un radošumu.

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

Pharmacy Gate 4D

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija Radošās koncepcijas pamatā ir materiālo un nemateriālo komponentu apvienojums, kas kopā rada multivides platformu. Šīs platformas centrālo punktu raksturo lielizmēra trauks kā simbols abstraktam alķīmijas kausam, virs kura ir projicēta peldošās DNS šķipsnas hologrāfiskā diagramma. Šī DNS hologramma, kas patiesībā pārstāv saukli “Dzīves solījums”, rotē lēnām un norāda uz cilvēka organisma, kas nesatur simptomus, dzīves vienkāršību. Rotējošā DNS hologramma attēlo ne tikai dzīvības plūsmu, bet arī attiecības starp gaismu un pašu dzīvi.

Flagmaņu Veikals

Lenovo

Flagmaņu Veikals Lenovo flagmaņu veikala mērķis ir uzlabot zīmola tēlu, nodrošinot auditoriju ar platformu, kas ļauj mijiedarboties un dalīties, izmantojot veikalā izveidoto dzīvesveidu, servisu un pieredzi. Dizaina koncepcija ir izstrādāta, pamatojoties uz misiju panākt pāreju no skaitļošanas ierīču ražotāja uz vadošo zīmolu patērētāju elektronikas piegādātāju vidū.

Izstāžu Telpa

Ideaing

Izstāžu Telpa Šī ir uzņēmuma izstāžu zāle 2013. gada Guandžou dizaina nedēļā, kuru izstrādājusi SIA C&C Design Co., SIA. Dizains glīti izliek mazāk nekā 91 kvadrātmetru lielu platību, kuru parāda skārienekrāna displejs un iekštelpu projektors. QR kods, kas redzams gaismas lodziņā, ir uzņēmuma tīmekļa saites. Tikmēr dizaineri cer, ka visas ēkas izskats var radīt dzīvības pilnības sajūtu, un tāpēc demonstrē radošumu, kāds piemīt dizaina uzņēmumam, tas ir, viņu aizstāvētajam “neatkarības garam un brīvības idejai”. .

Biroja Telpas

C&C Design Creative Headquarters

Biroja Telpas C&C Design radošā mītne atrodas postindustriālajā darbnīcā. Tās ēka ir pārveidota no sarkano ķieģeļu rūpnīcas 60. gados. Apsverot pašreizējās situācijas un ēkas vēsturiskās atmiņas aizsardzību, dizaina komanda ir centusies darīt visu iespējamo, lai izvairītos no sākotnējās ēkas sabojāšanas iekšējā apdare. Interjera dizainā tiek izmantotas daudz egles un bambusa. Gudri tiek iecerēta telpu atvēršana un aizvēršana, kā arī telpu maiņa. Dažādu reģionu apgaismojuma dizains atspoguļo atšķirīgu vizuālo atmosfēru.

Transporta Mezgls

Viforion

Transporta Mezgls Projekts ir transporta HUB, kas viegli un efektīvi saista apkārtējās pilsētas apdzīvotās vietas ar dinamiskās dzīves būtību, kas rodas, apvienojot dažādas transporta sistēmas, piemēram, dzelzceļa staciju, metro staciju, Nīlas klāju un autoostu, kā arī citus pakalpojumus, lai pārveidotu vieta, kur būt par nākotnes attīstības katalizatoru.