Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroju Ēka

The PolyCuboid

Biroju Ēka PolyCuboid ir jaunā TIA galvenā uzņēmuma galvenā ēka, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus. Pirmo stāvu veidoja vietas robežas un 700 mm diametra ūdensvads, kas šķērso teritoriju pazemes, ierobežojot pamatu telpu. Metāliskā struktūra izšķīst daudzveidīgajos kompozīcijas blokos. Pīlāri un sijas izgaist no kosmosa sintakse, projicējot priekšstatu par priekšmetu, vienlaikus novēršot arī ēkas iespaidu. Tilpuma dizains ir iedvesmots no TIA logotipa, pārvēršot pašu ēku par ikonu, kas attēlo uzņēmumu.

Projekta nosaukums : The PolyCuboid, Dizaineru vārds : Tetsuya Matsumoto, Klienta vārds : TIA Co., Ltd.,.

The PolyCuboid Biroju Ēka

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.