Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaslietu Kolekcija

Ataraxia

Rotaslietu Kolekcija Apvienojumā ar modi un modernajām tehnoloģijām projekta mērķis ir radīt rotaslietas, kas vecos gotikas elementus var pārveidot jaunā stilā, apspriežot tradicionālās iespējas mūsdienu kontekstā. Interesējoties par to, kā gotikas vibrācijas ietekmē auditoriju, projekts ar rotaļīgas mijiedarbības palīdzību mēģina provocēt unikālu individuālo pieredzi, izpētot dizaina un valkātāja attiecības. Sintētiskie dārgakmeņi kā zemāks eko-nospiedumu materiāls tika sagriezti neparasti līdzenās virsmās, lai krāsas krāsotu uz ādas, lai uzlabotu mijiedarbību.

Projekta nosaukums : Ataraxia, Dizaineru vārds : Yilan Liu, Klienta vārds : Yilan Jewelry.

Ataraxia Rotaslietu Kolekcija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.