Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Privātā Dzīvesvieta

House L019

Privātā Dzīvesvieta Visā mājā tas tika izmantots vienkāršs, bet izsmalcināts materiālu un krāsu koncepts. Baltas sienas, koka ozolkoka grīdas un vietējais kaļķakmens vannas istabām un skursteņiem. Precīzi izstrādātas detaļas rada jutīgas greznības atmosfēru. Precīzi sastādītas vistas nosaka brīvi peldošo L formas dzīvojamo platību.

Projekta nosaukums : House L019, Dizaineru vārds : Stephan Maria Lang, Klienta vārds : Stephan Maria Lang Architektengesellschaft.

House L019 Privātā Dzīvesvieta

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.