Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Udon Restorāns Un Veikals

Inami Koro

Udon Restorāns Un Veikals Kā arhitektūra var attēlot kulinārijas jēdzienu? Koka mala ir mēģinājums atbildēt uz šo jautājumu. Inami Koro no jauna izgudro tradicionālo japāņu Udon ēdienu, saglabājot kopīgās gatavošanas metodes. Jaunā ēka atspoguļo viņu pieeju, pārskatot tradicionālās japāņu koka konstrukcijas. Tika vienkāršotas visas kontūras līnijas, kas pauž ēkas formu. Tajā ietilpst stikla rāmis, kas paslēpts plānās koka balstās, jumta un griestu slīpums ir pagriezts, un vertikālo sienu malas ir izteiktas ar vienu līniju.

Projekta nosaukums : Inami Koro, Dizaineru vārds : Tetsuya Matsumoto, Klienta vārds : Miki City..

Inami Koro Udon Restorāns Un Veikals

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.