Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīcu Atjaunošana

Renovated Fisherman's House

Viesnīcu Atjaunošana Viesnīca SIXX atrodas Houhai ciematā Haitangas līcī Sanjā. Ķīnas dienvidu jūra atrodas 10 metru attālumā viesnīcas priekšā, un Houhai ir plaši pazīstama kā sērfotāju paradīze Ķīnā. Arhitekts pārveidoja sākotnējo trīs stāvu ēku, kas gadiem ilgi kalpoja vietējai zvejnieku ģimenei, par sērfošanas tēmu kūrorta viesnīcu, pastiprinot veco struktūru un atjaunojot telpas iekšpusē.

Projekta nosaukums : Renovated Fisherman's House, Dizaineru vārds : Li Mi, Klienta vārds : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Viesnīcu Atjaunošana

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.