Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzdevumu Apgaismojums

Linear

Uzdevumu Apgaismojums Transportlīdzekļa daļu ražošanā plaši izmanto Linear Light cauruļu liekšanas paņēmienu. Šķidrās leņķiskās līnijas tiek realizētas ar Taivānas ražotāja precīzu kontroli, tāpēc tām ir minimālais materiāls, lai izveidotu vieglas, izturīgas un pārnēsājamas Linear Light; ideāli apgaismot jebkuru modernu interjeru. Tas piemēro gaismas diožu mikroshēmas, kurām nav pieskārienu mirgošanas, ar atmiņas funkciju, kas ieslēdzas iepriekšējā iestatītajā skaļumā. Lineārais uzdevums ir izveidots no tā, lai lietotājs to varētu viegli salikt, tas sastāv no netoksiska materiāla un nāk ar plakanu iesaiņojumu; dara visu iespējamo, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

Projekta nosaukums : Linear, Dizaineru vārds : Ray Teng Pai, Klienta vārds : Singular Concept, RAY.

Linear Uzdevumu Apgaismojums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.