Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Skola

Kawaii : Cute

Skola Ieskauj kaimiņu meiteņu vidusskolas, šī Toshinas satelītu sagatavošanas skola izmanto savu stratēģisko atrašanās vietu uz aizņemtas iepirkšanās ielas, lai parādītu unikālu izglītības dizainu. Atbilstīgi ērtām studijām un mierīgai atmosfērai, kas paredzēta izklaidēm, dizains veicina tā lietotāju sievišķību un piedāvā alternatīvu materializāciju abstraktajam “Kawaii” jēdzienam, ko lielākoties izmanto Skolnieces. Šīs skolas saišķu un nodarbību telpas ir astoņstūra formas ar divslīpju jumta māju, kā parādīts bērnu bilžu grāmatā.

Projekta nosaukums : Kawaii : Cute, Dizaineru vārds : Tetsuya Matsumoto, Klienta vārds : Matsuo Gakuin.

Kawaii : Cute Skola

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.