Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grīdas Flīzes

REVICOMFORT

Grīdas Flīzes REVICOMFORT ir noņemama un atkārtoti lietojama grīda. Ātri un viegli uzklājams. Gatavs lietošanai. Ideāli piemērots rekonstruēšanai. Vienā izstrādājumā tas apvieno pilna ķermeņa porcelāna flīžu tehniskās īpašības, vienkāršotas izvietošanas laika ietaupīšanas ekonomiskās priekšrocības, pārvietošanās ērtumu un atkārtotu izmantošanu dažādās telpās. REVICOMFORT var veikt vairākās Revigrés kolekcijās: dažādi efekti, krāsas un virsmas.

Projekta nosaukums : REVICOMFORT, Dizaineru vārds : Revigres, Klienta vārds : Revigres.

REVICOMFORT Grīdas Flīzes

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.