Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Degvīna Pudele

Snowflake Vodka

Degvīna Pudele Mani iedvesmoja sniegpārslas vienkāršība un vienlaikus sarežģītība. Lielāko daļu laika mēs vienkārši ejam cauri dzīvei, pat nepamanot visu apkārt esošo lietu skaistumu un sarežģītību. Daba ir pilna ar vienkāršām lietām, bet, kad jūs sākat pievērst uzmanību, jūs saprotat, ka šīs vienkāršās lietas ir daudz sarežģītākas, nekā jūs domājāt. Tas bija mana dizaina sākums, lai mēģinātu interpretēt un radīt jaunu pudeles formu pilnīgi atbilstoši dabai. Līdzīgi kā dabā, pietuvinoties sarežģītām formām, kuras acīm varētu šķist patvaļīgas, mēs atklājam ģeometrisku zīmējumu.

Projekta nosaukums : Snowflake Vodka, Dizaineru vārds : Adrian Munoz, Klienta vārds : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Degvīna Pudele

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.