Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

10 Year Logo

Korporatīvā Identitāte Īsumā bija jāizveido logotips, kas ne tikai atspoguļo 3M ™ Polarizing Light būtību, bet arī pārdod to kā premium klases zīmolu galda lampās. Izmantojot ideju par acīs nomierinošo gaismas staru pārklāšanos, kas atspoguļo pretatspīduma pieredzi. Pārklājumi ir veidoti tādā veidā, ka tie attēlo uguņošanas svētkus. Cipars desmit atrodas pret grafiku, parādot ciparu asumu, ja atspīduma dēļ nav atstarojuma. Zelta un sudraba krāsas tiek izmantotas, lai raksturotu luktura augstāko izskatu, kvalitāti, kā arī paša zīmola tehnoloģijas.

Projekta nosaukums : 10 Year Logo, Dizaineru vārds : Lawrens Tan, Klienta vārds : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Korporatīvā Identitāte

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.