Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Modernu Kleitu Klavieres

Le Maestro

Modernu Kleitu Klavieres Le Maestro revolucionāri pārveido kleitas kurpes, iekļaujot titāna “matricas papēdi” ar tiešu metāla lāzera saķeri (DMLS). 'Matricas papēdis' samazina papēža daļas redzes masu un parāda kleitas kurpju struktūras integritāti. Lai papildinātu eleganto pīpi, augšdaļas izteiktajam asimetriskajam dizainam tiek izmantota augstas kvalitātes āda. Papēža daļas integrācija augšdaļā tagad ir gludā un izsmalcinātā siluetā.

Projekta nosaukums : Le Maestro, Dizaineru vārds : Herman Francisco Delos Santos, Klienta vārds : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Modernu Kleitu Klavieres

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.