Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens

Moon Curve

Gredzens Dabas pasaule atrodas pastāvīgā kustībā, jo tā balansē starp kārtību un haosu. No tā paša spriedzes tiek izveidots labs dizains. Tās spēka, skaistuma un dinamikas īpašības izriet no mākslinieka spējas radošās darbības laikā būt atvērtiem šiem pretstatiem. Gatavais darbs ir neskaitāmo izvēļu summa, ko mākslinieks izdara. Visas pārdomas un sajūtas neliks darbam, kas ir stīvs un auksts, turpretim visas sajūtas un nekāda kontrole rada darbu, kas neizpauž sevi. Abu savstarpēja saikne būs pašas dzīves dejas izpausme.

Projekta nosaukums : Moon Curve, Dizaineru vārds : Mary Zayman, Klienta vārds : Mary Zayman.

Moon Curve Gredzens

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.