Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Individuāls Mājas Termostats

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuāls Mājas Termostats Viedtālruņa termostats piedāvā minimālistisku, elegantu dizainu, pārkāpjot tradicionālos termostata dizainus. Caurspīdīgais kubs vienā mirklī kļūst no balta uz krāsu. Viss, kas jums jādara, ir jāpielieto viena no 5 maināmām krāsu filmām ierīces aizmugurē. Mīksta un gaiša krāsa piešķir smalku oriģināluma pieskārienu. Fiziskā mijiedarbība tiek samazināta līdz minimumam. Vienkāršs pieskāriens ļauj mainīt temperatūru, kamēr visas pārējās vadības ierīces tiek veiktas no lietotāja viedtālruņa. E-tintes ekrāns ir izvēlēts nepārspējamas kvalitātes un minimāla enerģijas patēriņa dēļ.

Projekta nosaukums : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Dizaineru vārds : Netatmo, Klienta vārds : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Individuāls Mājas Termostats

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.