Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lukturis

Idiomi

Lukturis Idiomi; ir lukturis trīs dimensijās, un apgaismojuma klāsts var radīt dažādus scenārijus un bagātināt vidi ar patiesi jaunu gaismu. Tas vēlas būt Gaismas izpausmes līdzeklis. Šis lukturis atgādina līnijas un formas tīrības tēmas, kā arī baltas krāsas atvērtību. Idiomi ļauj gaismai pavadīt cilvēku ikdienas darbībās, sajūtās, sajūtās un brīžos. Pateicoties LED novatoriskajam potenciālam, tas var pielāgoties situācijām, kas to ieskauj.

Projekta nosaukums : Idiomi, Dizaineru vārds : Nicolò Caruso, Klienta vārds : Nicolò Caruso.

Idiomi Lukturis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.