Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Mēbeles

Sentimenti

Vannas Istabas Mēbeles Sentimenti vannas istabas mēbeļu kolekcija, kuru iedvesmo sajūtas un līdzāspastāvējušo emociju pretstats, piedāvā modernu un šiku vannas istabas atmosfēru. Horizontālie un vertikālie kontrastējošie koka apšuvumi iemieso kontrastējošās sajūtas, kā arī vannas istabām piešķir dinamiku. Sentimenti kolekcija ir gatava kļūt par visu izmēru vannas istabu daļu ar četru dažādu izmēru vannas istabas skapīšiem, kas pieejami ar atvilktnēm un skapja durvīm, kā arī spoguļiem ar slēptu apgaismojumu un spoguļattēlu skapju durvīm.

Projekta nosaukums : Sentimenti, Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

Sentimenti Vannas Istabas Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.