Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Mēbeles

Sott'Aqua Marino

Vannas Istabas Mēbeles Sott'Aqua Marino kolekcija ar radošām detaļām par zemūdens pasauli līdz vannas istabām piedāvā luksusa iespēju izveidot savu vannas istabu, izmantojot plašo pieejamo modulācijas iespēju klāstu.Sott'Aqua Marino spēj piedāvāt unikālu dizaina pieeju ikvienam vannas istaba ar tās pielāgojamību izmantošanai ar vienreizējām vai divvietīgām izlietnēm. Apaļajam spogulim, kas pie sienas ir piestiprināts ar pakaramo, ir arī paslēpta apgaismojuma sistēma. Ciedra lādes stends uz riteņiem darbojas arī kā veļas grozs.

Projekta nosaukums : Sott'Aqua Marino, Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Vannas Istabas Mēbeles

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.