Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kancelejas Piederumu Komplekts

Cubix

Kancelejas Piederumu Komplekts Kancelejas piederumu komplekts kuba formā, ieskaitot kasti saspraudei, kasti uzlīmēm un pildspalvas turētāju. Cubix galvenā ideja ir radīt “organizētu haosu”. Nevienam nav noslēpums, ka kārtība darba vietā ir ļoti svarīga. Tomēr daudziem cilvēkiem patīk tā sauktais radošais haoss. Šīs mazās pretrunas risinājums bija Kubika koncepcijas pamatā. Sarkano stieņu elastības dēļ zīmuļa turētājā no jebkura leņķa var ievietot gandrīz visu, kas izkaisīts pa visu galdu, sākot ar visu izmēru pildspalvām un zīmuļiem, beidzot ar papīru un uzlīmēm.

Projekta nosaukums : Cubix, Dizaineru vārds : Alexander Zhukovsky, Klienta vārds : SKB KONTUR.

Cubix Kancelejas Piederumu Komplekts

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.