Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kompostējams Iepakojums

cellulose net tube

Kompostējams Iepakojums Klusajā okeānā dreifē Vācijas lieluma atkritumu slānis. Biodegradējama iepakojuma izmantošana ne tikai ierobežo fosilo resursu aizplūšanu, bet arī ļauj bioloģiski noārdāmām vielām iekļūt piegādes ķēdē. Grācas Verpackungszentrum ir veiksmīgi spēris soli šajā virzienā, attīstot cauruļveida tīklus, izmantojot kompostējamas modālās celulozes šķiedras no mājas mežu retināšanas. Tīkli pirmo reizi parādījās lielveikalu plauktos Rewe Austria 2012. gada decembrī. 10 tonnas plastmasas var ietaupīt tikai Rewe, vienkārši mainot bioloģisko kartupeļu, sīpolu un citrusaugļu iepakojumu.

Projekta nosaukums : cellulose net tube , Dizaineru vārds : Verpackungszentrum Graz, Klienta vārds : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Kompostējams Iepakojums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.