Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elektriskais Velosipēds

Silence

Elektriskais Velosipēds Klusums ir pilnīgi jauns vadības koncepcijas velosipēds. Tas bija paredzēts tam, lai tam būtu savs maņu orgāns, kurā Karl H Studio izmantoja 4 tehnoloģijas, radaru, LED, detektorus un datoru. Klusums var pateikt pašreizējo statusu jebkuram braucējam, ņemot vērā viņu pašu braukšanas apstākļus. Ar cieņu Kārļa Huanga projektētais Klusums ir izgatavot velosipēdu, ko veltīt vājdzirdīgiem draugiem, lai palīdzētu viņiem izvairīties no bīstamajiem. Pat ja viņi atrodas mierīgā pasaulē bez skaņām, viņiem joprojām ir tiesības baudīt neierobežotu un drošu izjādi.

Projekta nosaukums : Silence, Dizaineru vārds : Yi-Sin Huang, Klienta vārds : Karl H Studio .

Silence Elektriskais Velosipēds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.