Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dubultā Izlietne

4Life

Dubultā Izlietne 4Life Double izlietne ieņem savu vietu vannas istabās ar savu cieto formu un funkcionālo lietojumu. Izlietne ir paredzēta, lai lietotājam nodrošinātu iespēju vienlaikus izmantot produktu kā vienu izlietni un dubultā izlietni. Lietojot vienu baseinu, izstrādājums nodrošina lielu plauktu laukumu; Ja izmanto dubulto baseinu, plaukts tiek atcelts un izveidojas jauni baseini, un tādējādi baseinu var izmantot divi cilvēki vienlaikus. Atceļot plaukta aspektu, vairs neizmantojamo plauktu var izmantot kā plauktu vannas istabas mēbelēs ar stiprinājuma elementiem, kas tiek piegādāti pēc pieprasījuma.

Projekta nosaukums : 4Life, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Dubultā Izlietne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.