Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvo Interjeru Firmas Zīme

Wellness and DaySPA

Korporatīvo Interjeru Firmas Zīme Dienas spa iekārta, kas paredzēta klienta stimulēšanai pēc ierašanās, palīdzot nekavējoties pāriet no ikdienas rutīnas uz garīgas un fiziskas pacilāšanas telpu. Zīmola koncepcija attiecas uz griestu un sienu parametrisko tilpumu, kas tāpat kā dabiskās alas atveres ļauj dabiskai dienas gaismai pārpludināt biroju un grāmatvedības zonas aiz tām. Abi uztveršanas moduļi ir apzeltīti vara lapās, kas atgādina divus pusdārgakmeņus ar pusšķautnēm. Dizaina pieeja ir iekšējā skaistuma metafora, kuru nepieciešams uzlabot.

Projekta nosaukums : Wellness and DaySPA, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Korporatīvo Interjeru Firmas Zīme

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.