Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galda Lampa

M.T.F. ( My True Friend)

Galda Lampa MTF (Mans patiesais draugs) lampas suņa formas unikalitāte ir tāda, ka, pirmkārt, tā var būt piemērota gandrīz jebkuram dekoram, sākot ar jautro, silto bērnu istabu un beidzot ar auksto oficiālo darba kabinetu. Otrkārt, tai ir unikāla materiālu kombinācija - koks, plastmasa, metāls, stikls, kas rada saplūšanas stilu. Trešais unikālais raksturojums ir tas, ka ne visiem lukturiem var būt šarnīra balsts ar 360 grādiem un brīvs slīpums no jebkura leņķa. Arī mūsu lampa nodrošina stingras fiksācijas iespēju ar ērtām ergonomiskajām slēdzenēm.

Projekta nosaukums : M.T.F. ( My True Friend), Dizaineru vārds : Taras Zheltyshev, Klienta vārds : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Galda Lampa

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.