Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Liels Apgaismots Augu Pods

Divine

Liels Apgaismots Augu Pods Šis ir liels gaismas pods, kas izgatavots no viena vai diviem opāla plastmasas gabaliem. Podam vispār nav dibena. Tātad, jūs to ievietojāt ap augošu koku. Un piestipriniet malas ar "ātrās slēdzenes" palīdzību. Un apakšā nāk LED gaisma, kas apgaismo podu un koku, kā arī apkārtni. Galvenā atšķirība citiem ir tā, ka jūs to ievietojat ap augošu koku. Jūs nelieciet koku, lai tur augtu.

Projekta nosaukums : Divine, Dizaineru vārds : Ari Korolainen, Klienta vārds : Adessin Oy.

Divine Liels Apgaismots Augu Pods

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.