Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Reklāmas Plakāts

Amal Film Festival

Reklāmas Plakāts Plakātu iedvesmoja jautri svētki festivālos. Dizains tika izveidots, lai aptvertu un atzīmētu atšķirības, kas pastāv bagātajā Spānijas kultūrā. Tā kā Spānija ir multikulturāla valsts, kas bagāta ar savu vēsturi un identitāti, plakāts tika izveidots, lai uzsvērtu cerību starp eiropiešiem un arābiem, musulmaņiem un kristiešiem. Projekts tika izstrādāts Barnbrook studijā, Londonā, Apvienotajā Karalistē. Plakāta noformējums aizņēma 1 nedēļu. Izmantotās krāsas, tips un simboli tika iedvesmoti no Spānijas un Arābu kultūras krustošanās.

Projekta nosaukums : Amal Film Festival, Dizaineru vārds : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Klienta vārds : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklāmas Plakāts

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.