Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Islāma Identitātes Zīmola Veidošana

Islamic Identity

Islāma Identitātes Zīmola Veidošana Zīmola izstrādes projekta koncepcija, lai izceltu islāma tradicionālās ornamentikas un mūsdienu dizaina hibrīdu. Tā kā klients tika piesaistīts tradicionālajām vērtībām, tomēr viņu interesēja mūsdienu dizains. Tādējādi projekta pamatā bija divas pamatformas; aplis un kvadrāts. Šīs formas tika izmantotas, lai izceltu kontrastu starp tradicionālo islāma rakstu apvienošanu un mūsdienu dizainu. Katra modeļa vienība tika izmantota vienreiz, lai identitātei būtu izsmalcināta izpausme. Sudraba krāsa tika izmantota, lai uzsvērtu mūsdienu izskatu.

Projekta nosaukums : Islamic Identity, Dizaineru vārds : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Klienta vārds : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Islāma Identitātes Zīmola Veidošana

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.