Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Paklājs

Folded Tones

Paklājs Paklāji pēc savas būtības ir plakani, mērķis bija izaicināt šo vienkāršo faktu. Trīsdimensiju ilūzija tiek panākta tikai ar trim krāsām. Paklāju toņu dažādība un dziļums ir atkarīgs no svītru platuma un blīvuma, nevis no lielās krāsu paletes, kas var iestrēgt noteiktā telpā, tādējādi ļaujot to elastīgi izmantot. No augšas vai tālu paklājs atgādina salocītu lapu. Tomēr, sēžot vai guļot uz tā, kroku ilūzija var nebūt uztverama. Tas noveda pie vienkāršu atkārtotu līniju izmantošanas, kuras var baudīt kā abstraktu modeli tuvplānā.

Projekta nosaukums : Folded Tones, Dizaineru vārds : Enoch Liew, Klienta vārds : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Paklājs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.