Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Athos

Kafijas Galdiņš Brazīlijas modernisma mākslinieka Athos Bulcao izveidoto mozaīkas paneļu iedvesmotais šis kafijas galdiņš ar slēptajām atvilktnēm tika veidots ar mērķi ienest viņa paneļu skaistumu - un to košās krāsas un nevainojamās formas - iekšējā telpā. Iepriekš minētā iedvesma tika apvienota ar bērnu rokdarbu, kas sastāv no četrām sērkociņu kastēm, kas salīmētas kopā, lai izveidotu galdiņu leļļu mājai. Mozaīkas dēļ tabulā ir atsauce uz mīklu kasti. Aizverot, atvilktnes nevar pamanīt.

Projekta nosaukums : Athos, Dizaineru vārds : Patricia Salgado, Klienta vārds : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Kafijas Galdiņš

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.