Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kolonnu Siju Struktūra

Brackets

Kolonnu Siju Struktūra Dizains ir tehnisks risinājums, lai nodrošinātu modulētas sistēmas, lai rehabilitētu bezjēdzīgās telpas jumtos visā pasaulē, vienlaikus pielāgojoties katras ēkas iepriekšējai struktūrai. Viena no tās daudzfunkcijām ir elektrības saglabāšana. Tas bija arī estētiski veidots tā, lai darbotos interjerā vai nu ar tam paredzēto apšuvumu, ar dažādiem materiāliem vai apdari, vai ar mēbeļu akcentiem, piemēram, pretgaldiem, galdiem un starpsienām. Tas arī nodrošina saules sildītāju sistēmu, padarot telpas enerģētiski ilgtspējīgas.

Projekta nosaukums : Brackets, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Kolonnu Siju Struktūra

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.