Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Piespraude

Nautilus Carboniferous

Piespraude Piespraude "Nautilus Carboniferous" pēta dabas sakrālo ģeometriju, kas attiecas uz zelta attiecību. Izmantojot augsto tehnoloģiju materiālus, piespraude tika izgatavota, izmantojot 0,40 mm oglekļa šķiedras / Kevlara kompozītmateriāla loksnes un rūpīgi izgatavotas sastāvdaļas zeltā, pallādijā un Taiti pērlē. Pilnībā roku darbs, pievēršot vislielāko uzmanību detaļām, piespraude attēlo dabas skaistumu, matemātiku un abu attiecības.

Projekta nosaukums : Nautilus Carboniferous, Dizaineru vārds : Ezra Satok-Wolman, Klienta vārds : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Piespraude

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.