Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Liels Dzīvoklis

Attractive Arc

Liels Dzīvoklis Šis gadījums ir liels plakanas grīdas dzīvoklis, kas atrodas augšējā stāvā. Būvniecības platība ir 260 kvadrātmetri. Klientu grupai, kurā atrodas izstrādātājs, jābūt ģimenēm ar lielāku iedzīvotāju skaitu. Bet šīs lietas īpašnieks ir trīs cilvēku ģimene. Tātad sākotnējās struktūras smalki sakārtotās funkcijas šķiet triviālas un ierobežotas. Saskaņā ar to mēs esam veikuši salīdzinoši lielas izmaiņas visas telpas plāna izkārtojumā. Pārkāpis parasto ģimenes izkārtojuma režīmu. Lielākā daļa funkciju zonu ir izplūdušas, izņemot guļamistabas, vannas istabas utt. Tikmēr kā korpuss pieder

Projekta nosaukums : Attractive Arc, Dizaineru vārds : Sheng Tao, Klienta vārds : DEESEN.

Attractive Arc Liels Dzīvoklis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.